25 травня 2017 року в м. Київ в Міністерстві молоді та спорту України відбулася зустріч для підведення підсумків роботи у 2016р.

Всеукраїнської інформативно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене", а також був обговорений план подальшої реалізації акції на 2017 рік. На зустрічі був присутній заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема. В рамках зустрічі було досягнуто домовленостей щодо співробітництва Міністерства молоді та спорту України та активістів Всеукраїнської акції "Відповідальність починається з мене".

На зустрічі були присутні голова ГО СК "Бушидо Харків" Трачук Юрій та його заступник Варенко Владислав. Вони виступили з доповіддю презентувавши ГО СК "Бушидо Харків" та програму реалізації Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене" в харківському регіоні. — с Юрием Трачуком и Владом Варенко в Мiнiстерство молоді та спорту України.

 

 

Оцените материал
(0 голосов)

Харьков 1654

Студия новостей Харьков 1654.

Новости, которые касаются лично вас.   

Сотрудничество и реклама через email: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Вверх